T I P: Na zhliadnutie projektu v PDF formáte je nevyhnutný ADOBE Acrobat Reader software. Na download pre operačný systém Windows XP klikni sem. Na download pre operačný systém Windows 2000 klikni sem. Po stiahnutí spustite súbor a nasledujte jednoduché inštrukcie.
 
A T L A N T A | Typ: Samostatne stojaci rodinný dom
Rodinný dom Atlanta je luxusný samostatne stojaci dom s dvojgarážou. Je navrhnutý do rovinatého terénu. Dom je dvojpodlažný s čiastočným podpivničením. Prízemie je riešené ako denná časť. Na prvom poschodí je riešená nočná časť bývania. Pri malej úprave možno poschodie riešiť ako samostatný byt. V suteréne je fitness, kotolňa a sklad. Celkové plošné a priestorové riešenie je nadštandardné. Konštrukcia rodinného domu je navrhnutá z tradičných materiálov, ktoré vyhovujú tepelnotechnickým podmienkam. Kúrenie v celom dome je podlahové.

Zast.plocha: 201.00 m2 | Projekt v PDF formate

Fotografia z realizácie tohoto projektu >>
 
B O G O T A | Typ: Samostatne stojaci rodinný dom
Rodinný dom Bogota je luxusný samostatne stojaci dom s garážou. Je navrhnutý do rovinatého terénu. Dom je dvojpodlažný s čiastočným podpivničením. Prízemie je riešené ako denná časť. Na 1. poschodí je riešená nočná časť bývania a miestnosť na hobby. Suterén možno využiť ako vináreň alebo sklad. Celkové plošné a priestorové riešenie je nadštandardné. Rodinný dom je navrhnutý z moderných konštrukcií Velox, ktorými je zabezpečená rýchla montáž. Tepelný odpor obvodového plášťa možno riešiť podľa požiadaviek investora. Kúrenie v obytných priestoroch je podlahové. Príprava teplej vody je riešená solárnym ohrevom.

Zast.plocha: 230.18 m2 | Projekt v PDF formate

Fotografia z realizácie tohoto projektu >>
 
C E J L O N | Typ: Samostatne stojaci rodinný dom
Rodinný dom Cejlon je jednoduchý, samostatne stojaci dom. Je navrhnutý do rovinatého terénu pre 5-člennú rodinu. Dom je prízemný s obytným podkrovím. Prízemie je riešené ako denná časť. V podkroví sa nachádza nočná časť bývania. Celkové plošné a priestorové riešenie je štandardné. Konštrukcia rodinného domu je nenáročná, navrhnutá z moderných tvaroviek Porotherm. Vykurovanie v obytných priestoroch je teplovodné s vykurovacími telesami. Teplá voda je pripravovaná v zásobníku plynovým kotlom.

Zast.plocha: 134.45 m2 | Projekt v PDF formate

 
D A L A S | Typ: Samostatne stojaci rodinný dom
Rodinný dom Dalas je luxusný, samostatne stojaci dom s garážou, určený pre 4 až 5-člennú rodinu. Je navrhnutý do svahovitého terénu, ale môže sa vsadiť aj do rovinatého terénu. Dom je prízemný s obytným podkrovím a čiastočne je podpivničený. Na prízemí je obývacia izba s vnútorným kozubom, prepojený s jedálenským kútom a kuchyňou. Na obývaciu izbu je priamo napojená veľká terasa s vonkajším kozubom. Z obývacej izby možno prechádzať do pracovne. V podkroví je nočná časť domu. V suteréne je plynová kotolňa a skladovacie priestory. Celkové plošné a priestorové riešenie je nadštandardné.

Zast.plocha: 154.80 m2 | Projekt v PDF formate

Fotografia z realizácie tohoto projektu >>
 
        Design by dm.graphics | All rights reserved | 2004